Mieszkasz w Ząbkach i zastanawiasz się, kto mógłby odebrać zalegające śmieci lub gruz z planowanego remontu? W takim razie zachęcamy Cię do przyjrzenia się naszej ofercie - czysto, szybko i sprawnie wywieziemy, co tylko potrzebujesz! Co znajdziesz w naszej ofercie?

Wywóz śmieci Ząbki

O ile każdy z nas ma podpisaną umowę o odbiorze odpadów komunalnych w swojej gminie, to znalezienie kogoś, kto zgodzi się odebrać nadprogramowe, niewygodne czy poremontowe odpady nie zawsze przychodzi tak łatwo. Mamy dla Ciebie dobrą nowinę - nie musisz już szukać dalej. Jesteśmy chętni odebrać od Ciebie śmieci - niezależnie od ich kształtu, rozmiaru, wagi czy rodzaju. Lata doświadczeń w branży pozwoliły nam na zyskanie doświadczenia i wypracowanie systemów pozwalających na szybką i sprawną obsługę naszych klientów - również Ciebie! 
Niezależnie od ilości śmieci, którą masz do wyrzucenia, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Wywóz śmieci Ząbki jeszcze nigdy nie był tak łatwy. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a nasi pracownicy pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego rodzaju usługi - tak, by spełniła twoje oczekiwania, ale byś przy tym nie przepłacił. W zależności od potrzeb możemy dostarczyć do Ciebie jeden duży worek Big Bag o objętości 1 metra sześciennego lub jeden z 6 rodzajów kontenerów - najmniejszy ma 2 metry sześcienne, a największy aż 15!

Wywóz gruzu Ząbki

Gruz to wyjątkowo trudny w pozbyciu się odpad. Nie tylko sporo waży, ale również często jest nielegalnie umieszczany w pojemniku na odpady komunalne. Na szczęście mamy dla Ciebie rozwiązanie - nasz kontener, w którym umieścisz dowolną ilość gruzu, a który następnie zostanie odebrany przez naszych pracowników. My zabieramy gruz, a ty opłacasz fakturę - to takie proste!
Tym, co wyróżnia na rynku naszą ofertę, są oprócz niskiej ceny, sprawność i szybkość działania. Po skontaktowaniu się z naszą ekipą w ciągu 4 godzin Twój kontener na gruz pojawi się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Po zakończeniu prac wystarczy, że dasz nam znać, a my zajmiemy się całą resztą. Współpracujemy z wieloma podmiotami - zarówno firmami, instytucjami państwowymi, jak i klientami indywidualnymi, co pozwala nam na stałe doskonalenie swojej oferty, by była coraz bardziej uniwersalna. Jesteśmy przekonani, że jeśli się z nami skontaktujesz, to wkrótce dołączysz do grona zadowolonych klientów. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, byś zechciał do nas powrócić!

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 509 136 967

Miejscowości, które obsługujemy:

Kontenery premium