W ramach przedstawionego cennika do kontenera można wrzucać wszelkie odpady poremontowo-budowlane takie jak: gruz zmieszany (cegły beton, ceramika), ziemia, piach, wełna mineralna, tynki, okna, drzwi z futrynami, tapety, folie malarskie, płyty karton-gips, styropian, worki po materiałach budowlanych, wiaderka po cemencie, drewno, deski, metal, złom, odpady z garażu, piwnicy, itp. oraz inne niż niebezpieczne. Nasza firma może odebrać wszystkie odpady wymienione w zakładce „Kody odpadów”.

Ceny za odpady, które nie zostały wymienione powyżej, ustalamy indywidualnie.

Do kontenera w ramach przedstawionego cennika nie można wrzucać: eternitu, azbestu, papy, innych odpadów niebezpiecznych (chemikalia, oleje, itp.), odpadów komunalnych (resztki jedzenia, opakowania po jedzeniu, itp.), odpadów samochodowych (opony, akumulatory, zderzaki, plastiki, gąbki), świetlówek, odpadów medycznych (np. leki), odpadów zielonych (krzewy, trawy, liście gałęzie, karpy itp.) itp.

Eternitu nie odbieramy ponieważ jest to materiał szkodliwy dla zdrowia i utylizacją tego materiału zajmują się wyspecjalizowane firmy. Papa natomiast jest szkodliwa dla środowiska przez co jest dużo droższa w utylizacji niż typowe odpady poremontowo-budowlane. Wycena odbioru papy jest ustalana indywidualnie w trakcie rozmowy telefonicznej.

W celu zamówienia kontenera prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 509136967 ustalimy m. in. adres dostawy, rodzaj odpadu jaki trzeba będzie odebrać, oraz jaką pojemność kontenera podstawić. 
Przed złożeniem zamówienia warto obejrzeć zdjęcia naszych kontenerów – zakładka „Rodzaje kontenerów”, by dobrać dla siebie odpowiednią pojemność.

To Państwo jako nasz Klient wskazują miejsce postoju kontenera. Oznacza to, że trzeba upewnić się czy aby na pewno powierzchnia na posesji jest utwardzona (kontener dostarczany jest przez samochód ciężarowy, który czasem potrafi zakopać się w grząskim piachu). Klient musi zapewnić dojazd do miejsca podstawienia, oraz bezpośredni dostęp do kontenera (w przypadku postoju kontenera w miejscu ogólnodostępnym, trzeba będzie zadbać o to by nikt nie zastawił kontenera np. parkując samochód przed kontenerem). Gdy kontener zostanie podstawiony w innym miejscu niż posesja prywatna, trzeba zadbać o odpowiednie pozwolenia na postój (np. administracja osiedla w przypadku postoju na osiedlu lub odpowiedni urząd w przypadku postoju na drogach miejskich).

Dość często dostajemy pytanie „czy zmieścicie się u mnie w bramie?” Problem polega na tym, że często brama bramie nie równa i dużo zależy od sposobu w jaki pojazd musi pod bramę podjeżdżać. W naszej flocie posiadamy ciężarówki o najróżniejszych wymiarach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować odpowiednie auto do konkretnego wjazdu. Nasza standardowa ciężarówka potrzebuje, przy wjeździe na wprost, co najmniej 2,8m. W celu ustalenia wszelkich szczegółów transportu, najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie. Konsultant postara się jak najlepiej dopasować pojazd pod wskazane wymiary.

Kontener należy ładować w taki sposób by odpadów zmieszanych poremontowo- budowlanych nie pakować wyżej niż 30 cm ponad boczną burtę. W przypadku gdy wyrzucany jest sam gruz, kontener należy ładować maksymalnie do wysokości burt bocznych. Kontener jest przystosowany do transportu odpadów suchych, w kontenerze nie może być cieczy, która w czasie transportu mogłaby wylać się z kontenera. Nie ma możliwości podwyższania burt kontenerów m.in. płytami OSB, drzwiami, deskami itp. Przeładowany w ten sposób kontener stwarza zagrożenie podczas transportu przez co nie będzie odebrany w umówionym terminie i ustalonej cenie. 

Często udaje nam się zrealizować zlecenie w dniu zamówienia kontenera, jednak zdarza się że przy dużej ilości zleceń w sezonie letnim, na kontener trzeba poczekać od 2 do 4 dni.

Kontener w cenie może stać maksymalnie 7 dni kalendarzowych(kolejne dni z kalendarza) czyli np. kontener zamówiony w poniedziałek, może stać przez tydzień do kolejnego poniedziałku. Jeżeli kontener zostanie załadowany w krótszym czasie wystarczy zadzwonić i umawiamy się na zabranie najpóźniej na następny dzień, jeżeli natomiast ma stać dłużej należy uzgodnić to telefonicznie z konsultantem.

W cenie mają Państwo zapewnione podstawienie kontenera o wybranej pojemności, postój do 7 dni kalendarzowych, odbiór kontenera i utylizacja znajdujących się w nim odpadów.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"