O NAS

Firma ,,BULI’’ jest firmą z tradycjami, zarządzaną przez Sławomira Pasek wraz z jego trzema synami. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie.  Prezes firmy Usługi Porządkowe „BULI” z gospodarką odpadami ma do czynienia od 1993r. Sławomir Pasek zaczynał swoją aktywność zawodową jako kierowca śmieciarki. Pracował zarówno w polskich jak i zagranicznych przedsiębiorstwach. Przez lata zdobywał doświadczenie oraz dostrzegał błędy swoich pracodawców, których sam obecnie stara się nie popełniać. Jako pracownik widział mnóstwo ciekawych rozwiązań i brał udział w wielu projektach, co powiększało jego wiedzę w tej dziedzinie. Zdobyte doświadczenie wykorzystał w 2007r. otwierając swoją pierwszą działalność gospodarczą.

Początki firmy ,,Buli’’ nie były łatwe. Prezes musiał konkurować ze swoimi byłymi pracodawcami, którzy mieli zdecydowanie większy kapitał, a przede wszystkim większe doświadczenie w prowadzeniu działalności.Pierwotnie firma składała się z jednego samochodu, 5 kontenerów i samego Sławomira Pasek. Był On wtedy prezesem, kierowcą, mechanikiem i pracownikiem fizycznym w jednej osobie. Ciężka praca, konsekwencja oraz wytrwałość w dążeniu do postawionego sobie celu doprowadziła go do sukcesu. Prezes zna specyfikę pracy na każdym stanowisku w swojej firmie, przez co rozumie potrzeby zarówno swoich pracowników jak i klientów. Niejednokrotnie podkreśla, że firma to nie sprzęt, ale przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą i to dzięki nim sukces, który odnosi firma ,,Buli’’ jest tak ogromny. Doświadczenie Prezesa, młoda krew, zapał, innowacyjne spojrzenie synów i profesjonalizm oraz zaangażowanie zatrudnionych pracowników owocuje nieustannym rozwojem firmy. 

Aktualnie przedsiębiorstwo ,,Buli’’ tworzy 40 samochodów wywożących odpady, 550 kontenerów o różnej pojemności, koparki, ładowarki, przesiewacze, rozdrabniacze wstępne i kruszarki. Dzięki współpracy pokoleń firma ,,Buli’’ odpowiada na aktualne potrzeby rynku i nieustannie się rozwija.

Firma

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"