Przeprowadzka? Remont? Sprzątanie w ogrodzie, piwnicy, garażu? Niezależnie, jakie są Twoje plany, pozbycie się uciążliwych i ponadgabarytowych odpadów jest zazwyczaj kłopotliwe. Na szczęście trafiłeś na właściwą stronę - od lat zajmujemy się kompleksowym wywozem tego, czego nie chcą odebrać inni. Co możemy Ci zaproponować? Co nas wyróżnia na rynku?

Wywóz śmieci Łomianki - szybko, sprawnie i niedrogo

Jeśli na Twoim podwórzu zalegają zbędne odpady, to chciałbyś się och pozbyć raczej szybko. Doskonale Cię rozumiemy, dlatego do wszystkich zleceń podchodzimy priorytetowo - maksymalnie w ciągu 4 godzin nasi fachowcy będą we wskazanym miejscu, niezależnie w której części Łomianek się znajdujesz. 

Doradzimy Ci również, które spośród oferowanych przez nas rozwiązań okaże się najlepsze dla Ciebie - byś był zadowolony i mógł oszczędzić pieniądze. Podpowiemy Ci również, gdzie najlepiej ustawić przywieziony kontener - tak, aby nie przeszkadzał Tobie, ani okolicznym mieszkańcom, a z drugiej strony pozwalał na wygodny załadunek podczas pracy. Jakie rodzaje kontenerów możemy ci zaproponować?

Wywóz gruzu Łomianki

Kontener na gruz Łomianki

Wywóz gruzu Łomianki

Każdy z nas ma różne potrzeby, tak jak różne są nasze plany. Jedni planują jedynie generalne sprzątanie, czy chcieliby się pozbyć ogrodowych odpadów, podczas gdy drudzy stoją przed gruntownym remontem całego domu. Tak jak nasze potrzeby się różnią, tak różne kontenery możemy Ci zaoferować. Najmniejsze spośród nich - o pojemności 2 m3 docenią osoby dysponujące mniejszą przestrzenią wokół domu, które nie mogłyby pozwolić sobie na zainstalowanie dużego kontenera, a także osoby potrzebujące wywieźć niewielką ilość odpadów. Największe - 15 m3 to rozwiązanie dla naprawdę wymagających - zmieścisz w nich wszytko, co tylko będziesz chciał wyrzucić. Największy nawet remont czy sprzątanie nie będą powodem do obaw o wywóz odpadów. 

Worki Big Bag Łomianki - elastycznie i tanio

Jeśli z jakichś powodów nie chcesz lub po prostu nie możesz pozwolić sobie na zamówienie kontenera, to nie wszystko stracone - mamy dla Ciebie bardziej kompaktowe rozwiazanie - worki Big Bag. To łatwy sposób na wywóz gruzu Łomianki, czy innego niepotrzebnego materiału, którego chciałbyś się pozbyć. Worki tego rodzaju są lekkie, łatwe w przenoszeniu i pojemne - zmieści się w nich aż 1 m3 odpadów o wadze do 1500 kg. Dajemy Ci więc swobodę wyboru - jeśli nie potrzebny Ci kontener na śmieci Łomianki, to worki typu Big Bag mogą być doskonałą alternatywą - dostarczając je, również zadbamy, by były dostarczone szybko i profesjonalnie.

Wywóz gruzu Łomianki

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"