Zajmujemy się wywożeniem odpadów różnego typu na terenie miasta Siedlice oraz jego okolicach. Posiadamy bogate 30-letnie doświadczenie w branży dlatego usługi, które oferujemy są utrzymane na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że prawidłowa utylizacja odpadów to podstawa troski o środowisko oraz utrzymania czystości na posesjach - dlatego nasze usługi są kompleksowe i profesjonalne.

Wywóz gruzu Siedlce

O ile wywóz odpadów komunalnych nie nastręcza problemów to pozbycie się gruzu jest jedną z najbardziej kłopotliwych sytuacji. Odpady budowlane, które są produktem ubocznym remontów wymagają specjalnego transportu oraz składowania. Zaliczają się do nich dachówki, ceramika, gruz ceglany i betonowy oraz inne materiały, które nie są biodegradowalne. W utylizacji tego typu odpadów wykorzystujemy specjalne pojemniki. Kontener na gruz Siedlce dostępny jest w kilku rozmiarach:

  • Mini kontener o pojemności 2 m sześciennych
  • Średni kontener o pojemności 5 m sześciennych
  • Standardowy kontener do 7 m sześciennych
  • Mega kontener o pojemności do 15 metrów sześciennych

W tego typu pojemnikach oprócz odpadów budowlanych i remontowych można umieścić ziemię, drewno, makulaturę i tworzywa sztuczne. Do dyspozycji klientów mamy również kontener Premium, który dostarczamy na wskazany adres w 4 godziny od zamówienia.

Wywóz gruzu Siedlce

Kontener na śmieci Siedlce

Nasze standardowe kontenery dostarczamy w 24 godziny od zamówienia - niezależnie od pory dnia. Dysponujemy nowoczesną flotą oraz profesjonalnym zespołem. Jesteśmy elastyczni, dostosowując się do potrzeb oraz preferencji klienta. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty worki big bag Siedlice. Jeżeli masz za mało odpadów, aby zamówić kontener nie oznacza, że musisz poradzić sobie z nimi sam. W takiej sytuacji oferujemy solidne i wytrzymałe worki o pojemności 1 metra sześciennego. Z powodzeniem mogą one służyć do wywozu odpadów budowlanych. Maksymalne obciążenie worka typu big bag to 1,5 tony. Wyposażone są one w uchwyty, które pozwalają na łatwy transport na wózkach widłowych.

Z nami przekonasz się, jak łatwe i sprawne może być pozbycie się pozornie kłopotliwych odpadów. W trosce o komfort klienta minimalizujemy formalności do prawdziwego minimum. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przez stronę internetową oraz podać adres, na jaki ma być dostarczony kontener.

Odbieramy wszelkiego rodzaju odpady od przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Z myślą o budowach, które odbywają się w centrum miasta oferujemy usługę wypożyczenia kontenera na godziny. Pozwala to na szybkie pozbycie się kłopotliwych odpadów, gdy klient nie dysponuje wolną przestrzenią. 

Wywóz gruzu Siedlce

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"