Specjalizujemy się w świadczeniu usług wywozu śmieci na terenie miasta Ostrołęka oraz w jej okolicach. Zdajemy sobie sprawę, że segregacja oraz utylizacja odpadów to niezwykle istotna kwestia z punktu widzenia ochrony środowiska. Dlatego dostosowujemy nasze usługi do klienta oraz dbamy o ich wysoki poziom.

Kontener na gruz Ostrołęka

Podczas każdego remontu lub budowy powstaje wiele odpadów, które nie wchodzą w skład śmieci komunalnych. Może to być ziemia, piach, gruz, tynki, okna, płyty kartonowo-gipsowe, drewno czy inne produkty uboczne remontów. Dla wielu osób odpady takie są dosyć kłopotliwe - jednak nie potrzebnie! Z nami przekonasz się jak sprawnie, bezpiecznie oraz zgodnie z prawem pozbyć się pozornie kłopotliwych odpadów.
Wystarczy zamówić kontener na wywóz gruzu Ostrołęka wykonując jeden telefon. Podczas rozmowy należy podać adres dostawy, rodzaj odpadu oraz pojemność kontenera, naszemu wykwalifikowanemu pracownikowi. W razie wątpliwości z dobraniem odpowiedniego kontenera również służymy pomocą. Dysponujemy szeroką gamą pojemników od modeli o pojemności 2 m sześciennych, przez kontenery średnie i standardowe o pojemności 5 lub 7 m sześciennych, aż po wyjątkowo przestronne pojemniki o pojemności do 15 m sześciennych.

Z powodzeniem można dopasować je do konkretnych odpadów. Gdyby jednak okazało się, że jeden kontener jest niewystarczający - wymienimy go na nowy. Większość klientów pozbywa się w ten sposób produktów ubocznych remontów, ale, w kontenerach można umieszczać niepotrzebne przedmioty po przeprowadzkach, generalnych porządkach czy odpady od działalności gospodarczej.

Wywóz gruzu Ostrołęka

Kontener na śmieci Ostrołęka

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów oferujemy specjalną usługę dostarczenia kontenera w 4 godziny od złożenia zamówienia - opcja Premium pozwala na błyskawiczne pozbycie się śmieci. Natomiast tradycyjny kontener dostarczany jest w ciągu 24 godzin, niezależnie od pory dnia. Odbieramy odpady zarówno od klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji.

Z myślą o osobach, które nie dysponują odpowiednią przestrzenią wprowadziliśmy usługę wynajmu kontenera na godziny. Jest to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie w centrach miast oraz przy ruchliwych ulicach, gdzie niewskazane jest zostawienie pojemnika na dłużej.

Nie masz wystarczająco odpadów, aby zapełnić kontener? W naszej ofercie posiadamy worki big bag Ostrołęka, o pojemności 1 metra sześciennego. Sprawdzą się one do utylizacji gruzu oraz innych odpadów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wywóz gruzu Ostrołęka

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"