Specjalizujemy się w świadczeniu usług wywozu śmieci na terenie miasta Ostrołęka oraz w jej okolicach. Zdajemy sobie sprawę, że segregacja oraz utylizacja odpadów to niezwykle istotna kwestia z punktu widzenia ochrony środowiska. Dlatego dostosowujemy nasze usługi do klienta oraz dbamy o ich wysoki poziom.

Kontener na gruz Ostrołęka

Podczas każdego remontu lub budowy powstaje wiele odpadów, które nie wchodzą w skład śmieci komunalnych. Może to być ziemia, piach, gruz, tynki, okna, płyty kartonowo-gipsowe, drewno czy inne produkty uboczne remontów. Dla wielu osób odpady takie są dosyć kłopotliwe - jednak nie potrzebnie! Z nami przekonasz się jak sprawnie, bezpiecznie oraz zgodnie z prawem pozbyć się pozornie kłopotliwych odpadów.
Wystarczy zamówić kontener na wywóz gruzu Ostrołęka wykonując jeden telefon. Podczas rozmowy należy podać adres dostawy, rodzaj odpadu oraz pojemność kontenera, naszemu wykwalifikowanemu pracownikowi. W razie wątpliwości z dobraniem odpowiedniego kontenera również służymy pomocą. Dysponujemy szeroką gamą pojemników od modeli o pojemności 2 m sześciennych, przez kontenery średnie i standardowe o pojemności 5 lub 7 m sześciennych, aż po wyjątkowo przestronne pojemniki o pojemności do 15 m sześciennych.

Z powodzeniem można dopasować je do konkretnych odpadów. Gdyby jednak okazało się, że jeden kontener jest niewystarczający - wymienimy go na nowy. Większość klientów pozbywa się w ten sposób produktów ubocznych remontów, ale, w kontenerach można umieszczać niepotrzebne przedmioty po przeprowadzkach, generalnych porządkach czy odpady od działalności gospodarczej.

Kontener na śmieci Ostrołęka

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów oferujemy specjalną usługę dostarczenia kontenera w 4 godziny od złożenia zamówienia - opcja Premium pozwala na błyskawiczne pozbycie się śmieci. Natomiast tradycyjny kontener dostarczany jest w ciągu 24 godzin, niezależnie od pory dnia. Odbieramy odpady zarówno od klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji.

Z myślą o osobach, które nie dysponują odpowiednią przestrzenią wprowadziliśmy usługę wynajmu kontenera na godziny. Jest to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie w centrach miast oraz przy ruchliwych ulicach, gdzie niewskazane jest zostawienie pojemnika na dłużej.

Nie masz wystarczająco odpadów, aby zapełnić kontener? W naszej ofercie posiadamy worki big bag Ostrołęka, o pojemności 1 metra sześciennego. Sprawdzą się one do utylizacji gruzu oraz innych odpadów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

Kontenery premium