Wiosenne porządki czy mniejsze i większe remonty to sposób, w jaki wielu z nas wita się z tą porą roku. Choć nasze podwórze wygląda zdecydowanie lepiej, a odremontowane mieszkanie zachwyca znajomych, to pojawia się inny problem - gruz i wielkogabarytowe śmieci, które są trudne w usunięciu. Wyrzucenie ich do pojemników na śmieci nie wchodzi w grę, a zalegające na posesji wyglądają bardzo nieestetycznie. Co więc zrobić?

Wywóz gruzu Otwock

Jeśli planujesz prace remontowe, sprzątanie ogródka czy wywóz gruzu to trafiłeś we właściwe miejsce. Pomożemy ci z problematycznymi odpadami - niezależnie od ich formy, ilości czy kształtu. Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży wywozu i utylizacji odpadów pomożemy ci w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania, tak by pomieścić wszystkie twoje śmieci, ale również, by nie kosztowało to Cię zbyt wiele. Tak dopasowana oferta zdecydowanie ułatwi sprawne uprzątnięcie swojego terenu. Swoje usługi świadczymy nie tylko na terenie Otwocka, ale również w pozostałych częściach powiatu otwockiego - niezależnie więc gdzie się znajdujesz, możesz śmiało liczyć na naszą pomoc. 

Wywóz śmieci Otwock - szybko i profesjonalnie

Kontener na śmieci Otwock

Wywóz śmieci Otwock - szybko i profesjonalnie

Dla wymagających większej ilości miejsca przygotowaliśmy bardziej rozbudowane rozwiazanie - kontenery o objętości od 2 do 15 m3. Są wystarczające, by pomieścić opady po nawet największych pracach remontowych, a także meble, zużyty sprzęt AGD i RTV, gruz czy niepotrzebne rzeczy zalegające w garażu. 

Każdy zamówiony kontener czy worek Big Bag dostarczamy bezzwłoczne - do 4 godzin od złożenia zamówienia będzie stał gotowy do napełnienia na Twoim podwórzu. Jeśli potrzebujesz kontener na gruz Otwock, to daj nam szansę, a przekonasz się, jak sprawnie i bezproblemowo zostaniesz obsłużony. Pomogliśmy już tysiącom Polaków w pozbyciu się kłopotliwych odpadów - pomożemy i Tobie.

Worki Big Bag Otwock

Tzw. Big Bagi to bardzo elastyczne i wygodne rozwiązanie. Każdy z nich wytworzony jest z lekkiego i wytrzymałego materiału, dzięki czemu może być z łatwością transportowany i ustawiony nawet w niewielkich zakamarkach. Big Bagi mają rozmiar 1m x 1m x 1m, nie trzeba zatem dysponować dużą przestrzenią, by móc skorzystać z ich dobrodziejstw. Objętość 1m3 jest idealna dla niewielkich remontów, czy sezonowych sprzątań. Jego praktyczna budowa pozwala na umieszczenie w środku nawet sporych przedmiotów, bez problemów podczas ich wkładania czy wsypywania. Jest to najtańszy sposób na wywóz śmieci Otwock, zwłaszcza tych, których nie chcą odebrać służby komunalne. 

Wywóz śmieci Otwock - szybko i profesjonalnie

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"