Masz za mało odpadów, by zamówić kontener - zamów BIG BAGA.


Podstawiamy worki  typu BIG BAG o pojemności  1 m3 (do 1,5 tony) na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.
Do BIG BAGA  można ładować gruz oraz inne odpady budowlane.

 

Jak dokonać zamówienia?
1.    Wystarczy, że do nas zadzwonisz.
2.    Po otrzymaniu zlecenia, tego samego dnia dowieziemy BIG BAGA we wskazane miejsce.
3.    Kiedy worek będzie już zapełniony, wystarczy nas o tym poinformować, byśmy po niego przyjechali i go zabrali.

Big Bag na gruz – Warszawa

Nasza firma BULI oferuje worki na gruz – big bagi w Warszawie. Worki te doskonale nadają się do wywozu odpadów o mniejszych gabarytach, w tym między innymi odpadów pobudowlanych i poremontowych.

Dostarczamy big bagi do klientów indywidualnych i biznesowych i odbieramy je w terminie uzgodnionym z klientem. Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie wywozu odpadów w biga bagach w Warszawie, a także w okolicznych miejscowościach, w tym między innymi Legionowo, Radzymin, Nieporęt, Łomianki, Wieliszew, Błonie, Konstancin Jeziorna, Otwock.
 
Firma BULI – big bag Warszawa – zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Worki big bag to rodzaj worków wykonanych z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które przeznaczone są do przechowywania oraz transportowania różne rodzaju materiałów. Są one również powszechnie stosowane przy wywozie odpadów pobudowlanych, poremontowych.

Big bagi dostępne są w różnych rozmiarach do wyboru. Najczęściej spotykane to worki o rozmiarach 88x88x125 cm, które posiadamy w swojej ofercie. Maksymalne obciążenie worków tego rodzaju może wynosić nawet około 1,5 tony w zależności od ich konstrukcji i materiałów zastosowanych do ich produkcji. Znajdujące się na narożnikach worka uchwyty ułatwiają jego transportowanie, także na wózkach widłowych.

Firma BULI – big bag na gruz Warszawa – zapewniamy profesjonalną obsługę!

Nasza firma BULI zapewnia pełną i profesjonalną obsługę w ramach dostawy worków typu big bag oraz ich odbioru. Dysponujemy różnymi rodzajami worków na gruz oraz na innego rodzaju odpady, na przykład na piasek, ziemię.

Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, aby zamówić worek big bag w Warszawie i okolicy. Nasi pracownicy mogą dowieźć go w wyznaczone miejsce, a następnie odebrać go wtedy, gdy będzie pełny.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu uzyskania dodatkowych informacji związanych z usługą.

Firma BULI – big bag na gruz Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 509 136 967

Miejscowości, które obsługujemy:

Kontenery premium