Masz za mało odpadów, by zamówić kontener - zamów BIG BAGA.


Podstawiamy worki  typu BIG BAG o pojemności  1 m3 (do 1,5 tony) na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.
Do BIG BAGA  można ładować gruz oraz inne odpady budowlane.

 

Jak dokonać zamówienia?
1.    Wystarczy, że do nas zadzwonisz.
2.    Po otrzymaniu zlecenia, tego samego dnia dowieziemy BIG BAGA we wskazane miejsce.
3.    Kiedy worek będzie już zapełniony, wystarczy nas o tym poinformować, byśmy po niego przyjechali i go zabrali.

Big Bag na gruz – Warszawa

Nasza firma BULI oferuje worki na gruz – big bagi w Warszawie. Worki te doskonale nadają się do wywozu odpadów o mniejszych gabarytach, w tym między innymi odpadów pobudowlanych i poremontowych.

Dostarczamy big bagi do klientów indywidualnych i biznesowych i odbieramy je w terminie uzgodnionym z klientem. Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie wywozu odpadów w biga bagach w Warszawie, a także w okolicznych miejscowościach, w tym między innymi Legionowo, Radzymin, Nieporęt, Łomianki, Wieliszew, Błonie, Konstancin Jeziorna, Otwock.
 
Firma BULI – big bag Warszawa – zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Worki big bag to rodzaj worków wykonanych z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które przeznaczone są do przechowywania oraz transportowania różne rodzaju materiałów. Są one również powszechnie stosowane przy wywozie odpadów pobudowlanych, poremontowych.

Big bagi dostępne są w różnych rozmiarach do wyboru. Najczęściej spotykane to worki o rozmiarach 88x88x125 cm, które posiadamy w swojej ofercie. Maksymalne obciążenie worków tego rodzaju może wynosić nawet około 1,5 tony w zależności od ich konstrukcji i materiałów zastosowanych do ich produkcji. Znajdujące się na narożnikach worka uchwyty ułatwiają jego transportowanie, także na wózkach widłowych.

Firma BULI – big bag na gruz Warszawa – zapewniamy profesjonalną obsługę!

Nasza firma BULI zapewnia pełną i profesjonalną obsługę w ramach dostawy worków typu big bag oraz ich odbioru. Dysponujemy różnymi rodzajami worków na gruz oraz na innego rodzaju odpady, na przykład na piasek, ziemię.

Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, aby zamówić worek big bag w Warszawie i okolicy. Nasi pracownicy mogą dowieźć go w wyznaczone miejsce, a następnie odebrać go wtedy, gdy będzie pełny.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu uzyskania dodatkowych informacji związanych z usługą.

Firma BULI – big bag na gruz Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

FAQ - Worki Big Bag na Gruz Warszawa

Czego oprócz gruzu nie mogę wrzucać do worków Big Bag?

Kontener lub worek Big Bag powinien zostać wypełniony jedynie odpadami budowlanymi, lub z remontu. Nie wolno do niego wrzucać azbestu, eternitu, chemikaliów, olei, farb, papy, jedzenia, opakowań po jedzeniu, leków, akumulatorów samochodowych, opon, reflektorów, żarówek, a także trawy, liści, gałęzi. Jeśli masz pytanie, dotyczące czego nie można wrzucać do kontenera na gruz, zadzwoń lub napisz do nas.
 

Planuję budowę, czy jest możliwość podstawienia worków Big Bag na gruz na dłużej niż 7 dni?

Oczywiście. Z doświadczenia wiemy, że 7 dni to optymalny okres, by zapełnić worek Big Bag lub kontener gruzem i podstawić nowy. W przypadku, gdy jest potrzeba pozostawienia kontenera lub worka na dłuższy okres, jest taka możliwość.
 

Jestem z Warszawy - ile zapłacę za wywóz gruzu?

Wywóz gruzu zaczyna się już od 259zł netto za worek typu Big Bag. Jeśli jesteś z okolic Warszawy, to cena ulega zwiększeniu, przy czym zawsze gwarantujemy terminowy odbiór i wywóz gruzu i innych nieczystości.

 

Opinie klientów - worki Big Bag Warszawa

Worki Big Bag od firmy Buli są naprawdę wytrzymałe. Wykonywałem remont w Warszawie i skorzystałem z ich worków na gruz. Cały worek, ciężkiego gruzu budowlanego nie zerwał się ani nie porwał. Jestem pod wrażeniem. Na plus z pewnością terminowy odbiór gruzu. Polecam!
Marek, Warszawa

Jeśli planujecie remont i tak jak ja zastanawiacie się co wybrać - worki Big Bag czy kontener na gruz, to polecam na początek worek Big Bag. Jest wystarczający do większości remontów. Byłem miło zaskoczony, że taki worek jest w stanie pomieścić tyle gruzu. Worki Big Bag w Warszawie zamawiajcie w firmie Buli bo jest najtaniej!
Grzegorz, Warszawa

Współpraca z firmą Buli od lat przebiega bezproblemowo. Zawsze, gdy wykonuję remont u klienta, decyduję się na worek na gruz Big Bag od tej firmy. Niska cena i przede wszystkim terminowe podstawienie worka i odebranie gruzu - to decyduje o tym, że wybieram firmę Buli.
Piotr, Warszawa 

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"