Przy zamówieniach opiewających na większą ilość kontenerów oraz stałej współpracy z przedsiębiorcami oferujemy atrakcyjne rabaty!!!

 

I strefa

  • II strefa + 100zł
  • III strefa + 150zł
  • IV strefa + 250zł
  • V strefa - ceny ustalamy indywidualnie
  • Dostarczamy kontenery na terenie całego województwa Mazowieckiego.
  • Prezentowane ceny są cenami BRUTTO
  • Jeśli na naszej mapie nie ma lokalizacji na którą potrzebują Państwo kontener prosimy o kontakt telefoniczny (cenę ustalimy indywidualnie)


Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

FAQ - Wywóz gruzu Warszawa cennik i aktualna cena

Co dokładnie jest zawarte w cenie wynajęcia worka lub kontenera na gruz?

Jest to kompleksowa usługa, ponieważ w cenie zawarte jest podstawienie kontenera lub worka Big Bag, postój (standardowo do 7 dni kalendarzowych z możliwością skrócenia lub wydłużenia tego czasu), odbiór kontenera lub worka Big Bag a następnie utylizację opadów, zgodnie ze wszystkimi przepisami.


Czy za utylizację odpadów (m.in. gruzu budowlanego) będę musiał dodatkowo zapłacić?

Nie, w cenie wynajęcia kontenera lub worka Big bag, wliczona jest także utylizacja gruzu.
 

Mieszkam na obrzeżach Warszawy. Jaka jest cena za wywóz gruzu?

Cena za wywóz gruzu w uzależniona jest od strefy, z której będzie odbierany gruz. Skorzystaj z naszej interaktywnej mapki, która jest na górze strony, aby sprawdzić, w której strefie się znajdujesz. Cena za odbiór gruzu może być ustalana indywidualnie jeśli mieszkasz w innym mieście pod Warszawą.

 

Opinie klientów -  cena wywozu gruzu w Warszawie

Jeśli szukacie sprawdzonej firmy, która specjalizuje się w wywozie gruzu - to polecam firmę Buli. Działają zawsze na czas i nie mają ukrytych opłat. Wiem doskonale, za co płacę i jak wygląda cennik za wywóz gruzu. Współpracowałem z firmą Buli podczas wielu remontów i zawsze wywiązywali się wzorowo.
Mirosław, Warszawa

Bez różnicy czy planujecie mały remont czy budowę domku jednorodzinnego. Buli, jeśli chodzi o cenę za wywóz gruzu, nie ma konkurencji. Najlepsza firma oferująca wynajem kontenerów, worków na gruz i wywóz gruzu w Warszawie. Świetne ceny.
Robert, Warszawa

Przejrzysty cennik, korzystne ceny, miła obsługa i terminowość usług. To główne zalety współpracy z firmą Buli. Specjaliści od wywozu gruzu w Warszawie. Życzę Wam wielu klientów!
Marcin, Warszawa
 

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"