Jeśli planujesz remont, przeprowadzkę czy większe sprzątanie to oprócz pracowników, materiałów i czasu, musisz zadbać również o to, co zrobisz z generowanymi odpadami. Większość odpadów wielkogabarytowych i gruzu nie zostanie odebrana przez pracowników zakładów komunalnych, a sterta gruzu pod domem nie jest dobrym rozwiązaniem. Czy istnieje optymalne rozwiązanie?

Kontener na śmieci Marki

A co, gdyby móc zamówić wygodny i pojemny kontener, w którym można by umieścić wszystkie niepotrzebne śmieci, odpady, gruz, meble i wszystko, czego chcielibyśmy się pozbyć? Następnie opłacić fakturę i już dłużej nie musieć martwić się o cokolwiek? A gdyby jeszcze jego przywiezienie i odbiór następowały bezzwłocznie? Brzmi jak coś, czego szukasz? W takim razie z pewnością zaciekawi Cię nasza oferta, w której wszystko to jest dostępne - wystarczy jeden telefon. 

Wśród oferowanych przez nas rozwiązań znajduje się kontener na gruz Marki - o różnych gabarytach i cenach, tak by móc zawsze zaoferować Ci to, czego naprawdę potrzebujesz. Jego wykorzystanie jest bardzo łatwe - dzięki dużych rozmiarów otworowi do napełniania bezproblemowo umieścisz w nich nawet największe meble czy narzędzia. Osobom planującym mniejsze prace przypadnie do gustu ekonomiczna opcja kontenera 2 m3, w której znajdzie się miejsce na pozostałości po niewielkim remoncie, śmieci ogrodowe, czy gruz. Potrzebujący nieco więcej wybiorą z pewnością kontenery 5, czy 7 m3, pozwalające na umieszczenie naprawdę pokaźnych ilości odpadów. Największa opcja w naszej ofercie to kontener 15 m3, z których najchętniej korzystają fachowcy zajmujący się zawodowo remontami. 

Rozwiązanie problemów z odpadami ponadnormatywnymi w Markach!

Worki Big Bag Marki

Rozwiązanie problemów z odpadami ponadnormatywnymi w Markach!

Jednak nie każdy potrzebuje wywieźć aż tak dużo. Dlatego u nas znajdziesz również ekonomiczne worki typu big bag, o kompaktowej budowie, lekkie i mobilne. Pojemność 1m3 jest wystarczająca dla większości wiosennych prac remontowych, ogrodowych, czy uprzątnięcia zagraconego garażu. Worek można z łatwością umieścić w dowolnym miejscu, nie niszcząc przy tym trawy ani kostki brukowej. Wbrew pozorom są one bardzo wytrzymałe - ich całkowity udźwig może wynosić nawet 1,5 tony. 

Wywóz śmieci Marki - dlaczego my?

Dlaczego miałbyś skorzystać z naszej oferty? W dużej mierze dlatego, że zajmujemy się tym od lat i doskonale znamy wymagania naszych klientów. Dostarczymy w dowolne miejsce zamówiony kontener czy worek w maksymalnie 4 godziny, pozwalając ci skorzystać z niego dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Niezależnie, czy interesuje Cię wywóz gruzu Marki dużym kontenerem, czy po prostu planujesz posprzątać wokół domu, jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Rozwiązanie problemów z odpadami ponadnormatywnymi w Markach!

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"