Gruntowne porządki, remont czy przeprowadzka to chwile pełne wyzwań. Niestety, oprócz dobrych rezultatów niosą za sobą znaczną ilość śmieci, gruzu czy starych przedmiotów, których trzeba się pozbyć. Niestety, firmy zajmujące się regularnym wywozem odpadów komunalnych nie zawsze chcą się podjąć wywozu tego typu rzeczy. Czy to znaczy, że musisz zostać ze swoimi odpadami na dłużej? Nie - zadzwoń do nas, my zajmiemy się wszystkim!

Wywóz gruzu Radzymin

Na terenie powiatu radzymińskiego nie ma zbyt wielu podmiotów, które zajmują się wywozem odpadów ponadgabarytowych. Na szczęście, wywóz śmieci Radzymin to nasza specjalność - niezależnie od ich rodzaju, gabarytów i pochodzenia. Planujesz niewielki remont lub nie masz zbyt dużo śmieci do wyrzucenia? W takim razie możemy zaproponować Ci wygodny worek typu "big bag" - mający 1 m3 pojemności, który można umieścić w dowolnym miejscu, a którego załadunek jest prosty i wygodny. To niedrogie rozwiązanie, sprawdzające się szczególnie w przypadku mieszkańców bloków, którzy nie mogą sobie pozwolić na umiejscowienie dużego kontenera na osiedlu lub po prostu nie potrzebują wywiezienia aż takiej ilości odpadów. 

Profesjonalny wywóz gruzu Radzymin

Kontener na gruz Radzymin

Profesjonalny wywóz gruzu Radzymin

Chcesz zrobić większy remont? Duże sprzątanie? Lub masz po prostu mnóstwo odpadów do usunięcia? Bez problemu możemy Ci pomóc. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę kontenerów do wywozu gruzu, mebli i starych sprzętów. Występują w rozmiarach od 2 m3 do nawet 15 m3, dzięki czemu bez problemu znajdziesz opcję dopasowaną do Twojego zapotrzebowania i budżetu. Nie musisz martwić się o jego umiejscowienie - członkowie naszego zespołu ustawią go dokładnie w miejscu, które wskażesz i później sprawnie go stamtąd zabiorą. 
Kontener na śmieci Radzymin to wygodne rozwiązanie, ponieważ oferuje ogromną przestrzeń na odpady i gruz, dzięki czemu zamawiając go jeszcze przed rozpoczęciem remontu czy przebudowy nie musisz martwić się, gdzie będziesz umieszczać gruz - zamiast składać go na podwórzu, niszcząc trawę i zaśmiecając okolicę, możesz go wynosić prosto do kontenera. 

Dlaczego właśnie my?

Przez lata zajmujemy się wywozem najróżniejszych rodzajów śmieci i odpadów wielkogabarytowych. Dzięki temu wiemy, jak zrobić to sprawnie, szybko i czysto. Od momentu zamówienia kontenera do jego dostarczenia mijają maksymalnie 4 godziny - nie musisz się planować z ogromnym wyprzedzeniem. Napełniony odbierzemy równie szybko, pozostawiając Cię z dala od kłopotliwej zawartości. Worki big bag Radzymin obsługujemy równie szybko. 

Profesjonalny wywóz gruzu Radzymin

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"