Wywóz gruzu lub odpadków poremontowych to kwestia, która interesuje wielu ludzi. Wszelkiego rodzaju przebudowy oraz remonty produkują ogromne ilości gruzu, który trzeba zutylizować w sposób bezpieczny oraz zgodny z obowiązującymi normami. Nasza firma zajmująca się wywozem odpadów wychodzi naprzeciw potrzebom klientom oferując usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy ogromną liczbą kontenerów o różnej pojemności, samochodami wywożącymi odpady oraz koparkami i ładowarkami.

Wywóz gruzu Wyszków

Gruz zalicza się do grupy odpadów, których nie można ująć podczas wywozu śmieci komunalnych. Podobnie wygląda sytuacja z innymi produktami ubocznymi remontów, takimi jak piasek, kamienie, ziemia, cegły, dachówki, ceramika oraz inne materiały, które nie są biodegradowalne. Chociaż odpady te powszechnie uznawane są za kłopotliwe, z nami przekonasz się jak można pozbyć się ich bezpiecznie, sprawnie oraz zgodnie z wymaganiami prawnymi.

Aby zamówić kontener na gruz Wyszków wystarczy wykonać jeden telefon oraz podać adres, na który ma być dostarczony pojemnik oraz jego rodzaj. Dysponujemy dużą liczbą kontenerów, które różnią się pojemnością. Dostępne są modele od 2 m sześciennych do 15 m sześciennych. Standardowym czasem oczekiwania na pojemnik jest 24 godziny. Jednak osobom, które pragną pozbyć się odpadów w błyskawicznym tempie oferujemy kontener typu Premium, które zostanie dostarczony na wskazany adres już w 4 godziny po zamówieniu.

Wyjątkowo praktyczną usługą jest  wynajem kontenerów na godziny. Istnieje możliwość zamówienie kontenera na 1,2 lub 3 godziny - po dogodnym dla klienta czasie odbieramy i wywozimy odpady. To rozwiązanie sprawdza się w przypadku remontów lub placów budowy w centrum miasta, które znajdują się przy ruchliwych ulicach - w takich miejscach niemożliwe jest zostawienie kontenera na dłużej.

Klientom, którzy nie posiadają tyle odpadów, aby zapełnić cały kontener oferujemy worki big bag Wyszków. Dostępne są one o pojemnościach 1 metra sześciennego. Są wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów i z powodzeniem można ładować do nich gruz lub inne odpady budowlane.

Wywóz gruzu Wyszków

Kontener na śmieci Wyszków

Nasze usługi świadczymy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom. Dbamy o to, żeby personal był odpowiednio wykwalifikowany, a cały proces wywozu odpadów przebiegł szybko, sprawnie oraz bez zbędnych komplikacji. Niezbędne formalności sprowadzone są do prawdziwego minimum. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wybrania najbardziej atrakcyjnej opcji.

Wywóz gruzu Wyszków

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"