Każdy, kto chociaż raz przechodził remont, zdaje sobie sprawę, że prace budowlane łączą się z dużą ilością odpadów - a większość z nich nie może być klasyfikowana jako odpady komunalne. Jak więc pozbyć się ich legalnie? Z pomocą przychodzi nasza firma, która w profesjonalny sposób zorganizuje wywóz śmieci Nowy Dwór Mazowiecki. 

Wywóz gruzu Nowy Dwór Mazowiecki - kontenery i worki

Specjalnie dostosowane kontenery to najszybszy oraz najpewniejszy sposób, aby pozbyć się opadów budowlanych - takich jak kafle, cegły, dachówki, gipsy czy inne najróżniejsze rodzaje materiałów. Odbiór odpadków z remontu to nasza specjalność - dla naszych klientów do dyspozycji mamy kontenery w różnych rozmiarach. Od małych kontenerów o pojemności 2m3, po propozycje średnie od 5-7m3, aż po mega kontenery, które posiadają pojemność do 15m3. W kontenerach przeznaczonych na śmieci wielogabarytowe możesz też umieścić wszelkiego rodzaju meble, zużyty sprzęt elektryczny oraz elektroniczny czy makulaturę. 
Bardzo praktyczne są również worki Big Bag Nowy Dwór Mazowiecki, które doskonale nadają się do wywozu odpadów o mniejszych gabarytach. To worki wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa. Chętnie stosowane są przy wywozie odpadów poremontowych. Dostępne są one w różnych rozmiarach, a ich maksymalnie obciążenie to nawet 1,5 tony. Big Bag nadaje się do transportowania odpadów budowlanych, ale też piasku czy ziemi. Gdy zamówisz większą ilość worków, czekają Cię atrakcyjne rabaty. Jak dokonać zamówienia? Jest to bardzo proste! Wystarczy wykonać jeden telefon, a my otrzymamy zlecenie. Jeszcze tego samego dnia odpowiedni kontener albo worek Big Bag znajdźcie się na twojej posesji. Kiedy pojemnik będzie już zapełniony wystarczy, że nas poinformujesz, a przyjedziemy go odebrać. 

Jak sprawnie pozbyć się kłopotliwych śmieci?

Kontener na śmieci Nowy Dwór Mazowiecki - uniwersalna oferta

Wybierając naszą firmą możecie mieć pewność, że wszelkiego rodzaju odpady trafią w miejsca przeznaczone do ich składowania. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były jak na najwyższym poziomie. Nie tylko wywieziemy gruz oraz inne odpady spod Twojej posesji, ale służymy fachową radą. Wystarczy jeden telefon, a doradzimy jaki kontener na gruz Nowy Dwór Mazowiecki byłby najlepszy w waszej sytuacji - tak, aby za atrakcyjną cenę spełnił on swoją funkcję. Nasza oferta jest również bardzo uniwersalna - świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Chcesz pilnie uporządkować posesje i zależy ci na czasie? Kontenery Premium otrzymasz już w 4 godziny od zamówienia. Mieszkasz w centrum miasta oraz nie masz wolnego terenu, gdzie można by postawić kontener? Oferujemy wynajem kontenerów na godziny - w 1,2 lub 3 godziny zapełnisz pojemnik, a my go od ciebie odbierzemy. Nasze usługi w Nowym Dworze Mazowieckim oraz jego okolicach świadczymy nawet 24 godziny na dobę - niezależnie od pory dnia, odbierzemy od ciebie kłopotliwe odpady. Wszystko odbywa się szybko, sprawnie oraz bez żadnych formalności - komfort klienta jest dla nas najważniejszy!

Jak sprawnie pozbyć się kłopotliwych śmieci?

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"