Firma BULI z Warszawy specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowych i fachowych usług w ramach odbioru i zagospodarowania odpadów różnych typów, w tym także odpadów poremontowych, pobudowlanych, po demontażu i innych pracach takich, jak odpady 191209. Działamy nie tylko w Warszawie, ale też w okolicznych miejscowościach w województwie mazowieckim – Łomianki, Nieporęt, Otwock, Konstancin Jeziorna, Legionowo, Wieliszew, Błonie, Radzymin.

Odpady 191209 – minerały (np. piasek, kamienie)

Podstawa prawna w zakresie podziału odpadków, a mianowicie Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 9 grudnia 2014 r. w sprawie katalogu odpadów, wymienia odpady 191209 jako minerały, na przykład piasek, kamienie i inne. Produkty mineralne stanowiące odpady po prowadzonych pracach, na przykład wykopach, budowach, należy odpowiednio zagospodarować. Są to często odpady wielkogabarytowe, dlatego też najlepiej przekazać je firmom, które specjalizują się w ich odbiorze. W naszej firmie BULI prowadzimy wywóz odpadów w Warszawie i w okolicznych miejscowościach z wykorzystaniem nowoczesnego zaplecza. Od naszych klientów – tych indywidualnych i biznesowych – możemy odebrać także odpady 191209, w tym piasek czy kamienie w różnych ilościach. Podstawiamy także kontenery na odpadki. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych usług, skontaktuj się z nami już teraz – numer telefonu znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Wywozimy odpady 191209 – zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach wywozu minerałów w Warszawie i w okolicznych miejscowościach!

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"