Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w ramach wywozu odpadów 170504 w Warszawie i w okolicznych miejscowościach – Konstancin Jeziorna, Wieliszew, Błonie, Łomianki, Otwock, Legionowo, Radzymin, Nieporęt. Nasza firma BULI zapewnia kompleksową i fachową obsługę dla każdego klienta!

Odpady 170504 – gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 170503 *

Według zapisów znajdujących się w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 9 grudnia 2014 r. w sprawie katalogu odpadów, kod 170504 to gleba i ziemia w tym kamienie, inne niż wymienione w 170503 *.

* Odpady 170503 – gleba i ziemia, w tym kamienie, zawierające substancje niebezpieczne (np. PCB).

Tego typu odpady najczęściej powstają przy prowadzeniu prac budowlanych, między innymi przy budowie domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, dróg, mostów i innych. Gleba i ziemia to surowce, które powinny być odpowiednio zagospodarowane – warto zatem zlecić ich wywiezienie specjalistycznej firmie, która będzie dysponowała właściwym zapleczem do wykonania usługi. W naszej firmie BULI zajmujemy się prowadzeniem usługi wywozu różnego rodzaju odpadów – także odbieramy od klientów odpady 170504. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem pozwalającym nam na świadczenie wysokiej jakości usług – samochodami ciężarowymi, a także kontenerami o różnych pojemnościach, które możemy podstawić w wyznaczone miejsce także 24h na dobę. Jeśli pojawiają się dodatkowe pytania dotyczące naszych usług, zachęcamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu podanym na stronie.

Wywozimy odpady 170504 – zachęcamy do wybrania oferty naszej firmy BULI w Warszawie i w pobliskich miejscowościach!

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"