W naszej firmie BULI specjalizujemy się w świadczeniu usług wywozu odpadów w Warszawie i w okolicach – Konstancin Jeziorna, Wieliszew, Błonie, Łomianki, Otwock, Legionowo, Radzymin, Nieporęt i inne miejscowości. Zapewniamy naszym klientom kompleksowa obsługę także w wywozie odpadów oznakowanych numerem 170380!

Odpady 170380 – odpadowa papa

Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 9 grudnia 2014 r. w sprawie katalogu odpadów, które zawiera kody wszystkich typów odpadów, pod numerem 170380 wymienia odpadową papę, czyli papę powstałą podczas prowadzenia prac budowlanych, remontowych czy rozbiórkowych, która nie nadaje się już do użycia. Odpady 170380, czyli papa wymagają odpowiedniego zagospodarowania. Ten typ produktu nie może być umieszczony w zwykłym koszu na śmieci i wymaga postępowania zgodnie z przepisami prawa dla ochrony środowiska naturalnego. Nasza firma BULI oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi obejmujące wywóz różnego rodzaju odpadów pobudowlanych, po wyburzeniach oraz poremontowych, w tym także odpadów papy. Posiadamy nowoczesne, rozbudowane zaplecze, na które składają się samochody – śmieciarki, a także kontenery przeznaczone na wynajem. Kontenery dostarczamy naszym klientom w różnych pojemnościach do wyboru. W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych usług, jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.

Wywozimy szybko i sprawnie odpady 170380 – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w mieście Warszawa, a także w pobliskich miejscowościach!

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"