Nasza firma BULI zajmuje się prowadzeniem usług w ramach obioru śmieci w Warszawie, a także w miejscowościach w okolicy Warszawy – Wieliszew, Błonie, Konstancin Jeziorna, Łomianki, Otwock, Legionowo, Radzymin, Nieporęt. Wywozimy także różnego rodzaju odpady pobudowlane, poremontowe oraz po wyburzeniach, w tym odpady 170107!

Odpady 170107 – zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 170106 *

Według Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 9 grudnia 2014 r. w sprawie katalogu odpadów, odpady 170107 to zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 170106 *.

* Odpady 170106 – zmieszane lub wysegregowane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia zawierającego substancje niebezpieczne.

Tego rodzaju odpady muszą być odpowiednio zagospodarowane, ponieważ mogą stanowić one zagrożenie dla środowiska naturalnego – nie można wyrzucać ich do zwykłych pojemników na odpady i najlepiej przekazać je firmom zajmującym się ich odbiorem oraz zagospodarowaniem. Nasza firma BULI z Warszawy oferuje kompleksowe i fachowe usługi w ramach wywozu gruzu w Warszawie i w okolicach – odbieramy śmieci i podstawiamy kontenery.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami wywozu śmieci w Warszawie, prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą.

Odbieramy odpady 170107 w Warszawie i okolicach – zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług w firmie BULI!

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"