Wywóz odpadów – odpady 150102

W naszej firmie BULI prowadzimy kompleksowe usługi w ramach wywozu śmieci w Warszawie, a także w okolicznych miejscowościach jak Łomianki, Otwock, Legionowo, Radzymin, Nieporęt, Wieliszew, Błonie, Konstancin Jeziorna. Od naszych klientów odbieramy także odpady 150102 – zawsze szybko i sprawnie!

Odpady 150102 – opakowania z tworzyw sztucznych

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 9 grudnia 2014 r. w sprawie katalogu odpadów, odpady 150102 to opakowania wykonane z tworzyw sztucznych. Do tej kategorii zalicza się różnego rodzaju opakowania wyprodukowane między innymi z polietylenu, polipropylenu, PET – politereftalanu etylenu czy też z PCV. Obecnie opakowania z tworzyw sztucznych wykorzystywane są bardzo często. W związku z ich negatywnym wpływem na środowisko najlepiej oddawać je do wyspecjalizowanych firm zajmujących się ich odpowiednim zagospodarowaniem.

Nasza firma BULI zajmuje się wywozem odpadów o kodzie 150102 – posiadamy nowoczesne zaplecze pozwalające nam na odbiór tego typu śmieci, które następnie są odpowiednio przetwarzane, by mogły ponownie trafić do użycia. Posiadamy śmieciarki różnych typów, a także kontenery w kilku pojemnościach do wyboru, które możemy podstawić do klienta także 24h na dobę – odbierzemy odpady zawsze wtedy, gdy musisz skorzystać z tego typu usługi.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w razie dodatkowych pytań dotyczących świadczonych przez nas usług wywozu odpadów w Warszawie i w okolicy.

Odbieramy od naszych klientów odpady 150102– zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w firmie BULI!

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Tel. 799 399 703 lub 22 125 51 46

Miejscowości, które obsługujemy:

dostawa "na wczoraj"